Groei nu je eigen toiletpapier!


We hebben het allemaal al wel eens meegemaakt: je bent net comfortabel gaan zitten op je toilet, klaar om je act uit te voeren. Maar dan zie je het, er is geen toiletpapier meer en nu zit je vast. Je stuurt een app’je naar je huisgenoot, maar die is niet thuis… Wat kun je nu doen?

De toiletpapier boom

We zijn verheugd om aan te kondigen dat we een nieuw soort boom hebben ontwikkeld, eentje die zijn eigen toiletpapier kan groeien! In 2020, hebben we allemaal De Grote Toiletpapier Crisis meegemaakt. Dit zette ons aan het denken over hoe we konden voorkomen dat zulke gebeurtenissen ooit nog zouden plaatsvinden en dit alles leidde tot de ontwikkeling van onze eigen toiletpapier boom. Het heeft ons wat tijd gekost, maar het resultaat is fenomenaal!

De boom zelf, kan zo’n 5 à 6 rollen per keer groeien. Elke rol zou precies op tijd klaar moeten zijn, voordat je ooit zonder toiletpapier komt te zitten. Net als al onze rollen, is deze boom ongelooflijk duurzaam en vergt hij niet veel onderhoud. Plaats de zaadjes gewoon in wat aarde, geef ze een of twee keer per week water en je bent klaar! Wat een perfecte oplossing!

BESTEL NU!

De rollen toiletpapier groeien helaas niet met hun mooie kleurrijke The Good Roll wikkel eromheen. Om die te verkrijgen, moet u ze nog steeds op onze website bestellen. 


1 april

We moeten iets bekennen, want alle grapjes terzijde, de zaadjes zullen alleen maar mooie bloemen laten groeien en nooit echt toiletpapier rollen (we wish!). De bloemen die uit de zaden komen, zullen er zijn die bijen en vlinders aantrekken. Deze beide diersoorten worden bedreigd door habitatverlies, pesticiden en klimaatverandering. Dus door de zaadjes te planten, help je misschien om hun ecosysteem te ondersteunen! Bovendien, als je een zakje bloemzaadjes koopt, gaat alle winst direct naar onze stichting

Om de bloemzaadjes te bestellen: klik hier!


The Good Roll Foundation

Dankzij The Good Roll Foundation, de filantropische tak van The Good Roll, kunnen wij toiletten bouwen in ontwikkelingslanden, meer bepaald in Ghana en Oeganda. 

Nu vraag je je misschien af waarom we toiletten bouwen? 

Een comfortabel en schoon toilet is helaas niet iets waar iedereen in de wereld toegang toe heeft. Ongeveer 100 miljoen mensen hebben helemaal geen veilige plek om hun behoefte te doen, waardoor ze die in de open lucht moeten doen, soms zelfs midden in drukke buurten. Sommige mensen zijn zelfs genoodzaakt een plastic zak als toilet te gebruiken, omdat dat hun enige optie is. Dat is precies waarom wij met onze organisatie een impact willen maken door toiletten te bouwen in die buurten waar dat het meest nodig is. 

We bouwen niet alleen toiletten, maar zorgen met onze stichting ook voor de bouw van sanitaire units en helpen de gemeenschappen om bij te leren over verschillende onderwerpen, zoals gezondheid en veiligheid. Om meer te lezen over onze lopende projecten kun je hier klikken.

Als je deze blogpost leuk vond, vind je het misschien ook leuk om meer te lezen over:

Keep rolling with us

  • Hoe verduurzaam je een hotel?

    Lees meer

  • The Good Roll is nu officieel ISO gecertificeerd!

    Lees meer

  • Getting shit done: Online

    Lees meer